ZVL Auto

Ložiska ZVL-TSB

Sesterská spoločnosť ZVL-TSB s.r.o., prichádza na trh s novou značkou kuželíkových ložísk „ZVL-TSB“.

Touto značkou chceme osloviť menej náročných zákazníkov, ktorým garantujeme kvalitu daných produktov laboratóriami i oddelením kvality ZVL AUTO.

„Európska kontrola kvality pri nižšej predajnej cene!“

Spojenie ZVL – TSB
 

ZVL AUTO s.r.o. je výrobca vysokokvalitných kuželíkových ložísk s viac ako 50-ročnou tradíciou v danom odbore. Začiatok výroby sa datuje dňom 19.12.1959, kedy bola spustená výroba ložísk po jej delimitácii z podniku ZKL Brno.

ZVL AUTO v súčasnosti vyrába 139 štandartných a neštandardných typov kuželíkových ložísk pod značkou „ZVL“, produkovaných podľa noriem ISO a STN.

V najrozličnejších oblastiach použitia dôverujú zákazníci značke ZVL pod označením pôvodu : Made in Slovakia.  Okrem výroby podľa štandardných ložísk dbá aj na špeciálny vývoj a výrobky podľa špeciálnych požiadaviek svojich zákazníkov.

Koncom roka 2007 vstúpila do spoločnosti ZVL AUTO spoločnosť TSB Bearings Group Co., Ltd., ktorá sa stala spoločníkom s 55% podielom na základnom imaní spoločnosti ZVL AUTO.

TSB Bearings Co., Ltd., je výrobca guličkových, valčekových a kuželíkových ložisk svetovej triedy.
Vďaka zákazníkom po celom svete má TSB skúsenosti s uspokojením akejkoľvek požiadavky vo všetkých odvetviach priemyslu. Zákazníci používajú značku „TSB“ pretože s istotou dostanú kvalitne ložiská za ekonomické ceny.

Ložiská TSB sú vyrábané na vysoko moderných zariadeniach najnovšími technológiami. Všetky produkty TSB spĺňajú alebo prekračujú normy ISO a ABMA.

Skupina TSB v súčasnosti dodáva ložiská do nasledovných odvetvi: automotive, elektromotory, ručné elektrické náradie, priemyselne čerpadla, záhradná technika, prevodovky, zdvíhacia a manipulačná technika.

Nová značka kuželíkových ložísk „ZVL-TSB“

Spoločnosť ZVL – TSB s.r.o. Presov, Slovensko vznikla 17.11.209 a sprostredkúva odber novej značky kuželíkových ložísk označených "ZVL-TSB".  S súčasnosti ponuka 95 typorozmerov produkovaných podľa ISO štandardov. Tieto vysoko kvalitné ložiská sú výsledkom spolupráce, skúseností, know-how a kapitálu oboch spoločností ZVL AUTO i TSB BEARINGS.

Používaním stránok prevádzkovateľa ZVL AUTO spol. s r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.