ZVL Auto
Výrobný proces

Výrobný proces

ÚROVEŇ TECHNOLÓGIE A  ORGANIZÁCIE.

Technológia výroby kuželíkových ložísk je orientovaná na zabezpečenie vysokej sériovosti vyrábaných tprm, ale umožňuje zároveň aj pružnosť pri pretypovaní. Spoločnosť zabezpečuje vývoj produktov a procesov, výrobu a povýrobné služby. Výroba súčastí valivých ložísk je za-bezpečená z nakupovaných polotovarov (výkovkov, drôtov, zvitkov), opracovávaných sústružením, lisovaním za studena a tepelným spracovaním, s následným brúsením, dokončovaním, montovaním a balením hotových ložísk.

Výroba ložísk a ich súčastí je organizovaná technologicky. Výrobný proces je podporovaný systémom riadenia výroby ložísk, ktorý umožňuje sledovateľnosť výroby na základe výrobných dávok bez straty identifikácie a umožňuje priradiť dávke všetky relevantné údaje (od atestov použitých materiálov, cez priebeh a podmienky procesu až po balenie a expedíciu konkrétnemu zákazníkovi).

Všetky kontrolné činnosti výrobného procesu sú vykonávané na výrobe nezávislými útvarmi kontroly (VSTUK (vstupná kontrola), VK (výrobná kontrola), KK (konečná kontrola), KH (kontrola hlučnosti)). Pod ÚRK(Úsek riadenia kvality) spadajú tiež všetky laboratóriá, KMS (Kontrolné a merné stredisko) a CKS.
 

Ak  sa chcete stať našim dodávateľom kontaktuje nás na:
rusin@zvlauto.sk     (SK,DE,EN)
 

Používaním stránok prevádzkovateľa ZVL AUTO spol. s r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.